Category ArchiveWyspiarskie wojaże

42

Co robić na dwutygodniowych wakacjach w Hiszpanii?

Wybierając się na wakacje, macie do wyboru mnóstwo ofert. Czasem nawet nie wiadomo, na którą się zdecydować. W podjęciu decyzji pomoże Wam biuro podróży – poleci najpiękniejsze miejsca na świecie, zarezerwuje hotel i bilety. Jedną z najbardziej popularnych destynacji jest Hiszpania, kraj piękny i niezwykle  bogaty kulturowo.

40 wakacje

Wakacje z animacjami dla dzieci w Hiszpanii

Tegoroczne wakacje nadejdą już niebawem. Warto z wyprzedzeniem pomyśleć o zaplanowaniu letniego wypoczynku. Oczywiście, jeśli chcecie pojechać z dziećmi, dopiero koniec czerwca wchodzi w grę, wówczas zaczynają się dwa miesiące wakacji. Dobrym miejscem na letni odpoczynek jest Hiszpania, tam pogodę będziecie mieli zagwarantowaną. Leniuchowanie na plaży, kąpiele w ciepłych wodach i poobiednia sjesta sprawią, że czas będzie płynął wolniej i przyjemniej.

36 apteczka

Podręczna apteczka na zagranicznych wczasach

Wybierając się w podróż, szczególnie musimy uważać na swoje zdrowie. Dlatego każdy turysta powinien się zaopatrzyć w porządną apteczkę. Nie zawsze i wszędzie będzie dostępna apteka, szpital czy osoby w pobliżu, które będą w stanie udzielić potrzebnej pomocy. W artykule doradzimy, jakie rzeczy należy wziąć ze sobą i na co szczególnie uważać.

Tajlandia pełna kontrastów

Tajlandia to bardzo atrakcyjny zakątek dla wielu spragnionych egzotyki turystów. Nie ma zupełnie powodów, by się temu dziwić. W czasie, kiedy w Europie gości zima, Tajlandia wręcz tonie w słońcu. To jest też jeden z najlepszych momentów, by uciec od nielubianej u nas pogody i zażyć egzotyki w cudownym, ciepłym klimacie. Tutaj od listopada aż do lutego można cieszyć się letnim powietrzem. Jeśli jednak myślisz, że warto tu przyjechać tylko po to, by wypocząć w otoczeniu ciepłych mórz i bujnej roślinności, jesteś w wielkim błędzie. Ten kraj ma Ci dużo więcej do zaoferowania niż tylko luksusowe kurorty i bajeczne plaże.

Dominikana – najpiękniejsze plaże świata

Już od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie , by zobaczyć Dominikanę? Wiele dobrego o tej wyspie słyszałeś, ale mimo to masz obawy, by się tam wybrać, ponieważ boisz się tego co nieznane? Niepotrzebnie, ponieważ kierunek wybrałeś naprawdę idealny.Czy wyruszysz sam ,czy ze znajomymi – to bez różnicy, ponieważ i tak wrócisz zafascynowany, tego możesz być pewien.