Wakacje w Bułgarii w rodzinnym gronie

Bawiące się dziecko

Wakacje w Bułgarii w rodzinnym gronie

Rodzinne wczasy w Bułgarii to nie tylko wspomnienie z dzieciństwa wielu dorosłych Polaków, kraj ten na nowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Tamtejsze kurorty oferują osobom podróżującym z dziećmi wiele ciekawych wrażeń, dzięki którym wspólny wypoczynek będzie niezapomniany.

Udogodnienia w hotelu

przystań dla łódekPlanując wczasy z małymi dziećmi warto skorzystać ze specjalnej oferty rodzinnej all inclusive. Obecnie wiele hoteli w Bułgarii zapewnia rodzicom i ich pociechom wiele udogodnień, dzięki którym ich wypoczynek może być naprawdę udany. Jedną z ciekawszych opcji są animacje czasu wolnego, z których mogą korzystać dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych animatorów, dlatego na ich czas rodzice mogą spokojnie zostawić dzieci pod ich opieką i spędzić czas tylko we dwoje. Osoby podróżujące z kilkumiesięcznymi maluchami powinny wybrać hotel pozbawiony barier architektonicznych, z dobrze zaopatrzonym sklepem gdzie kupimy pieluchy i mleko modyfikowane, wypożyczalnią wózków, kojców i nosidełek oraz z możliwością skorzystania z pomocy opiekunki dla dziecka. Warto zawrócić też uwagę, czy wybrany hotel mieści się blisko plaży z łagodnym wejściem do morza, oraz czy dysponuje basenem dla małych dzieci.

Pozostałe atrakcje

Nie tylko na terenie hotelu rodzice z dziećmi mogą spodziewać się ciekawej oferty specjalnie dla siebie. Kurorty w Bułgarii często wybierane są na rodzinne wakacje, dlatego nie sposób się tam nudzić. W sezonie letnim w wielu miejscach otwierane jest wesołe miasteczko, pełne ciekawych karuzeli i rollercoasterów, które spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. Poza tym w Słonecznych Piaskach, Złotym brzegu czy Nessebar funkcjonują nowoczesne parki wodne, w których warto spędzić chodź jeden dzień, korzystając z licznych atrakcji. W bułgarskich ośrodkach turystycznych bez problemu znajdziemy także sale bilardowe i kręgielnie, w których można zorganizować rodzinny konkurs i przy tym doskonale się bawić. Wczasy urozmaicimy też dzięki licznym wycieczkom fakultatywnym dostępnym w programie turnusu.

admin