Wakacje z animacjami dla dzieci w Bułgarii

Wakacje z animacjami dla dzieci w Bułgarii

Wybierając się z dziećmi do Bułgarii, możesz być pewny, że wakacje z będą udane i niezapomniane dzięki wielu świetnym atrakcjom.

Polskie animacje w hotelach

Biuro podróży proponuje wiele ofert familijnych, wśród których masz możliwość wyboru wakacji z polskojęzycznymi animatorami. Dzięki nim na Twoje dzieci czekają niezliczone atrakcje i zabawy. Profesjonaliści zainspirują je do poznawania wielu nowych rzeczy, zapewnią bezpieczeństwo oraz zniwelują blokadę językową.

Wodne i plażowe atrakcje dla małych podopiecznych

Hotele udostępniają ogromne aquaparki z kilkoma zjeżdżalniami wodnymi, kryte i otwarte baseny, którymi zachwycą się kilkulatkowie, a dla nieco mniejszych maluchów przygotowują kąpiele w brodziku. Czekają na nie też piaszczyste plaże, gdzie pobawią się przez cały dzień. Budowanie zamków z piasku, szukanie muszli czy bieganie po przestronnej plaży sprawi im wielką frajdę. Ty i Twój partner także możecie się świetnie bawić. Relaksujcie się na leżakach, pograjcie w piłkę i spędzajcie czas aktywnie, uprawiając ulubiony sport np. siatkówkę.

Zwiedzanie w sercu Bułgarii

Zapisz się z dziećmi na wycieczki fakultatywne, które zapewnią wiele ciekawych atrakcji. Z pewnością spodoba im się delfinarium oraz wycieczka autokarowa po Warnie, dzięki której ujrzą najważniejsze zabytki i charakterystyczne punkty miasta. Na terenie hoteli zwiedzaj ze swoimi pociechami niesamowitą architekturę, piękne ogrody i baw się w parkach wodnych.

Usługi hotelowe dla rodziny

Spędzanie czasu w luksusowym ośrodku wczasowym nie musi być nudne. Twoje pociechy mogą pobawić się w miniklubie, potańczyć na minidisco i zaszaleć na placu zabaw. Rodzice również mogą się zrelaksować i odstresować, na przykład w SPA czy pójść do siłowni, a dzieci zostawić pod opieką niani. W międzyczasie pójdź z rodziną do restauracji i wypróbuj unikalnych bułgarskich dań. Dla niejadków znajdzie się nawet specjalne menu, które z pewnością im posmakuje.

Coral Travel zaprasza rodziców z dziećmi do skorzystania z bogatej oferty wyjazdów do Bułgarii!

admin