Romantyczny urlop w Bułgarii

Romantyczny urlop w Bułgarii

Bułgaria to idealny kraj na spędzenie romantycznych chwil we dwoje. To jedna z najczęściej odwiedzanych destynacji przez polskich turystów. Kusi słoneczną pogodą, zróżnicowaną architekturą, bujną przyrodą i niepowtarzalnymi smakami potraw. W jaki sposób można spędzić kilka dni razem w tym ciekawym miejscu w niedalekiej części Europy?

Atrakcje czekające na Ciebie i Twojego partnera

Spacer we dwoje w otoczeniu pięknej egzotycznej przyrody Bułgarii sprawi, że Wasza randka będzie niezapomniana. Przejdźcie się do pięknego Ogrodu Botanicznego EcoPark w Warnie, gdzie zachwyci Was wyjątkowa flora i fauna. Nie możecie też ominąć tajemniczych kolumn skalnych w rezerwacie Kamienny Las. Jeden z kolejnych, znanych zabytków w Bułgarii, które warto odwiedzić razem stanowi Rylski Monastyr, prawosławny klasztor, ukryty na wysokości 1100 m n.p.m. między górskimi szczytami. Wracając z Monastyru, warto zatrzymać się z kolei w Koczerinowie, gdzie znajduje się muzeum rupieci. Na miejscu będziecie mogli podziwiać m.in. motocykle, stare samochody,  pamiątki z czasów komunizmu i setki innych przedmiotów.

Romantyczna kolacja po bułgarsku

Spędzenie czasu przy jedzeniu w blasku świec to jedno z najbardziej romantycznych rzeczy, jakie warto zrobić razem. Nic tak nie wzmocni Waszego związku jak intymna atmosfera. Przy okazji wypróbujcie egzotycznych bułgarskich dań, takich jak tarator, gjuwecz czy banica, sałatka szopska, i podzielcie się potem pierwszymi wrażeniami.

Chwile wspólnego relaksu na plaży

Chcielibyście trochę odsapnąć po długich wędrówkach, ale nie wiecie gdzie? Plaże nad Morzem Czarnym to idealne, spokojne miejsce na romantyczny wypoczynek. Dostępne są zwłaszcza w pobliżu hoteli, skąd możecie w każdej chwili wrócić do środka np. na posiłek. Gdy zapragniecie porobić coś ciekawego, polecamy skorzystać z różnych usług hotelowych, takich jak zajęcia sportowo-rekreacyjne, siłownia czy centrum SPA. Progi luksusowego ośrodka wypoczynkowego odpowiednio zajmą się Wami tak, jak sobie tego życzycie.

Coral Travel zaprasza na egzotyczne wakacje w Bułagarii.

admin