Rodzinne wczasy w Turcji

Rodzinne wczasy w Turcji

Lato zbliża się wielkimi krokami, czas więc zastanowić się nad kierunkiem letniego wypoczynku. Gdzie warto się udać? Może tym razem do Turcji? Dobrze jest postawić na wyjazd razem z dziećmi. W ciągu roku, pośród bieganiny, obowiązków i wielu spraw do załatwienia, nie zawsze znajdą się chwile na spokojny odpoczynek w gronie rodzinnym. Wspólne wakacje zrekompensują codzienny brak czasu atmosferą odprężenia, leniuchowaniem na plaży i kąpielami w ciepłym morzu.

Kto pomoże w formalnościach?

Oczywiście, planując wczasy, warto zwrócić się do dobrego biura podróży. Tam zdobędziecie informacje dotyczące ofert, jakie są dostępne w tym roku. Bilety lotnicze, pomoc w dotarciu na miejsce docelowe, gwarancja sprawdzonego hotelu – taki zorganizowany wyjazd będzie dużo przyjemniejszy, niż organizacja wszystkiego samodzielnie.

Jakie oferty warto przeglądać?

Warto zainteresować się miejscami, w których także małym gościom proponowane są atrakcje, aby się nie nudziły. Wiele kurortów i hoteli specjalizuje się w przyjmowaniu całych rodzin, organizując wiele ciekawych wycieczek i zabaw w samym hotelu. Na miejscu znajdują się także wykwalifikowani animatorzy, którzy mogą sprawować opiekę nad maluchami pod nieobecność rodziców. Organizatorzy wypoczynku dbają o dobre samopoczucie wszystkich gości.

Może w Alanyi?

Jeśli chcecie mieć dostęp do najsłynniejszej tureckiej plaży Kleopatry, a zarazem mieszkać niedaleko gwarnego centrum Alanyi, znajdziecie tu kilka dobrych hoteli. W takim kompleksie wypoczynkowym znajduje się basen z częścią przeznaczoną dla najmłodszych, z mnóstwem kolorowych zjeżdżalni, placem zabaw i mini dyskoteką. W kompleksie prowadzone są też animacje dla dzieci w języku polskim, co jest ważną informacją, bo dorośli w tym czasie mogą sami odpocząć lub oddać się innym rozrywkom.

W hotelu do dyspozycji gości są m.in.: parasole przeciwsłoneczne, leżaki, cichy ogród, taras, minimarket, sklep z pamiątkami, pralnia czy usługi fryzjerskie. Jeśli należycie do tych aktywnych gości, znajdziecie siłownię, tenis stołowy, skalę do fitness i łaźnię fińską.

Jak spędzać czas?

Oprócz korzystania z uroków plaży czy atrakcji hotelowych, wspaniałą przygodą dla dorosłych z pewnością okaże się nurkowanie, pływanie na nartach wodnych czy skuterach. Turyści mogą wybrać się również na wyprawę quadami po pustyni. Z kolei najmłodszym gościom dużą frajdę sprawi odwiedzenie delfinarium Alanyi, które dostarczy niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.

admin