Rodzinne wczasy w Bułgarii

Rodzinne wczasy w Bułgarii

Bułgaria już przed wieloma laty była popularnym kierunkiem dla polskich wczasowiczów. Obecnie moda na odpoczynek nad Morzem Czarnym wraca. Lot samolotem do Bułgarii może być początkiem wspaniałych wakacji.

Słoneczne wczasy w Bułgarii

Biura podróży dysponują wieloma ciekawymi ofertami wczasów m.in. właśnie w słonecznej Bułgarii. Warto wybrać właśnie ten kierunek, ponieważ od czerwca do sierpnia na miejscu możecie liczyć na wspaniałą pogodę. Nie bez znaczenia są też dość niskie ceny, w porównaniu z innymi ofertami, które okażą się szczególnie opłacalne, jeśli chcecie jechać całą rodziną.

O czym jeszcze trzeba pamiętać podczas podejmowania decyzji w biurze podróży? Istotną sprawą jest ubezpieczenie zdrowotne członków rodziny, jak również gwarancja powrotu do kraju w razie trudności organizacyjnych. Kwestia wszystkich formalności związanych z podróżą i pobytem na wyjeździe spada na organizatora, a Wy macie spokojną głowę przed i w trakcie wyjazdu.

Co warto zobaczyć w Bułgarii?

Warna jest wyjątkowo ciekawym miastem, które koniecznie trzeba odwiedzić w czasie pobytu w Bułgarii. Na miejscu styka się wiele kultur – stare zabytki spotykają się ze sztuką nowoczesną. Podczas pobytu warto zwiedzić Sobór Zaśnięcia Matki Boskiej w Warnie, uznawany za najpiękniejszy obiekt w całej Bułgarii. Z pewnością zachwyci Was od zewnątrz, jak i w środku.

Retro Muzeum w Warnie to kolejny niezwykle ciekawy punkt na mapie. Szczególnie spodoba się młodszym i starszym mężczyznom, którzy interesują się motoryzacją. Na miejscu mogą porównać dawną i dzisiejszą technikę produkcji aut oraz jednośladów. Na pewno będą zachwyceni zbiorem dobrze zachowanych eksponatów.

Butterfly House Varna, czyli dom motyli jest z kolei doskonałą atrakcją dla miłośników przyrody. Dorośli i dzieci będą zachwyceni możliwością obcowania z różnymi gatunkami motyli i poznawania ich zwyczajów. Niezapomniane wrażenia wizualne z pewnością pozostaną w pamięci odwiedzających na bardzo długi czas.

Dla amatorów morskich kąpieli

Bułgaria jest wspaniałym kierunkiem podróży również dla osób poszukujących przede wszystkim spokoju i błogiego relaksu. Posiada 378 kilometrów linii brzegowej, co pozwala na rozwijanie się turystyki. Wybrzeże Morza Czerwonego, nazywane rajem dla turystów, zalicza się do najlepszych miejsc na letni wypoczynek.

admin