Najlepsze hotele w Bułgarii

Najlepsze hotele w Bułgarii

Planujesz wakacje w Bułgarii, ale nie wiesz, gdzie się zatrzymać? W ofercie „Lato 2018″ masz do wyboru dwie lokalizacje: Varna i Burgas. Wybierz odpowiednie miejsce, wyżywienie i zastanów się, co chcesz zwiedzić przez kilka dni, aby mieć blisko do ośrodka wczasowego.

Ekskluzywne mieszkanie w hotelu

W obiektach od dwugwiazdkowych do pięciogwiazdkowych masz kilka propozycji pokoi do wyboru:

– pokoje standardowe,

– pokoje rodzinne (dwupoziomowe),

– pokoje o podwyższonym standardzie,

– apartamenty,

– pokoje studio.

Jakie zakwaterowanie wybrać? Wszystko zależy od tego, na ile Cię stać i czego oczekujesz od pobytu w ośrodku wypoczynkowym. Każdy z nich zapewni Ci luksusowe i komfortowe warunki.

Opcje wyżywieniowe 

We wszystkich hotelach możesz wybrać formułę:

– HB (śniadanie i obiadokolacja),

– BB (śniadanie),

– All Inclusive (śniadanie, obiad i kolacja).

Zastanów się, w jaki sposób chciałbyś spędzić swój urlop. Jeżeli masz zamiar przebywać całe dnie na terenie kurortu, odpowiednim wyżywieniem będzie All Inclusive. Dodatkowo w cenę wliczone są różne usługi hotelowe np. SPA lub siłownia. Chcesz zwiedzać tylko w regionie, gdzie znajduje się ośrodek wczasowy? Wybierz HB. A może wolisz zjeść tylko śniadanie, a pozostałe posiłki na mieście? Wtedy pozostaje Ci opcja BB.

Dostępne usługi hotelowe

Zapisz się na wycieczki fakultatywne, by poznać ciekawe lokalizacje w Bułgarii. Możesz spędzać wakacje również i na terenie kurortu. Każdy hotel zapewnia dostęp do piaszczystych plaż i Morza Czarnego. Dzięki temu masz możliwość wylegiwania się na leżaku i pod parasolem, grania w piłkę, siatkówkę plażową czy w tenisa stołowego. To idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych i aktywnych nastolatków. Miłośnicy pływania mogą natomiast wybrać się na basen, gdzie bez problemu mogą spędzić nawet wiele godzin. Po całym dniu skorzystaj z centrum SPA i siłowni, aby zregenerować siły bądź zadbać o swoją kondycję. Wieczorami polecamy pójść na dyskotekę lub do pubu, gdzie poznasz nowych ludzi i posmakujesz bułgarskiego alkoholu.

admin