Najlepsze atrakcje dla singli w Bułgarii

Bułgaria

Najlepsze atrakcje dla singli w Bułgarii

Bułgarska Riwiera cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów poszukujących pięknej pogody i ciekawych zabytków.  Tamtejsze kurorty oferują też sporo atrakcji specjalnie dla singli, gwarantujących wiele niezapomnianych wrażeń.

Aktywny wypoczynek

Na bułgarskich plażach nie sposób się nudzić, oprócz kąpieli morskich i słonecznych single mogą skorzystać z szerokiej oferty przeznaczonej dla aktywnych osób. Na wczasowiczów czekają doskonale zaopatrzone wypożyczalnie sprzętów sportowych, do najpopularniejszych należą snorkeling, kitesurfing i windsurfing. Oferta dostępna jest też dla zupełnych amatorów, w kurortach można zapisać się na lekcje z instruktorem każdej z dyscyplin.  Wakacje w Bułgarii to idealny pretekst do wypróbowania nurkowania głębinowego, funkcjonuje tam kilka ośrodków organizujących podwodne wyprawy.

Wieczór na mieście

Single nastawieni na ciekawe rozrywki i nocne życie powinni udać się na wczasy do któregoś z większych kurortów w Bułgarii. Najbardziej rozwiniętą infrastrukturę turystyczną znajdziemy w Warnie, Albenie oraz w Złotych Piaskach. Po zejściu z plaży można tam liczyć na wiele atrakcji, popołudniami otwiera się większość lokali gastronomicznych oraz sklepów z pamiątkami. Na spokojny wieczór przy lampce lokalnego wina najlepiej udać się do jednego z wielu barów w okolicy. Bez problemu znajdziemy tam też kluby nocne otwarte do samego rana. Całonocne imprezy organizowane są też bezpośrednio na plaży.

Atrakcje w hotelu

Osoby podróżujące samotnie już w samym hotelu mają szansę nawiązać nowe znajomości. Wiele bułgarskich placówek organizuje specjalne animacje dla dorosłych, w których trakcie można się doskonale bawić w gronie innych wczasowiczów. Każdego wieczoru całkowicie bezpłatnie można zobaczyć ciekawe przedstawienie – koncert na żywo, występ taneczny czy akrobatyczny lub pokaz magicznych sztuczek. Na terenie hotelu często dostępne są też sauny, siłownie, korty tenisowe oraz boiska sportowe. Hotele o podwyższonym standardzie zaopatrzone są nawet w pola golfowe czy prywatne aqua parki. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

admin